הי! כיף שאת פה 🙂

אני נטלי מדריכת הנקה, מומחית לשאיבת חלב,  אמא של כרמי  ותמרי. 

הסיפור שלי מתחיל בהנקה שלא הצליחה, בכלל.

לפני שהכרמיון נולד תכננתי ומאוד רציתי להניק, לצערי זה לא עבד כמו שתכננתי (תוכלי לקרוא כאן את הסיפור שלנו).  החלטתי לא לוותר על החלב שלי והפכתי לשואבת בלעדית במשרה מלאה למשך שנה וחצי.

כאמא חוויתי גם אתגרים מורכבים והנקה שלא צלחה וגם הנקה בלעדית ומתמשכת עם תמרי, מס' 2 שלי.

דרך האתגרים שחוויתי מצאתי את הייעוד שלי בחיים – לעזור לאמהות להניק, ישירות מהשד או בתיווך משאבה ובקבוק.  אני כאן בשביל החלב,  מציעה את המומחיות שלי בשני התחומים, הנקה או שאיבה (או שניהם!) כדי שכל אמא תוכל לעשות את זה בקלות ובהנאה.

החוויה האישית והכובע המקצועי הפכו אותי ל"חננת משאבות", ויש שאומרות "הלוחשת לפטמות". בשנים החולפות ייעצתי למותגי משאבות וכיום אני יועצת ההנקה והשאיבה של המותג העולה HEGEN.

אני מציעה ייעוצים פרטיים לכל שלבי ההנקה: הכנה להנקה, אתגרי הנקה שונים, חזרה לעבודה, הנקת פעוטות וסיום הנקה.

כאמא, אני לומדת כל הזמן ושואפת להיות הורה טוב יותר. אני משתפת כאן גם מהגישה שלי לאמהות וחינוך, שנשענת על הגישות ההיקשרותית והמקרבת. אני אוהבת לקרוא לזה "אמהות רכה", כזו שמכבדת את הצרכים של התינוק/פעוט/ ילד שלך ושמה גבולות אוהבים.

בבלוג תמצאי המון מידע מקצועי בנשואי שאיבת חלב, הנקה ואמהות רכה

באינסטגרם שלי תמצאי השראה, מידע והרבה חיזוקים ואהבת הנקה..

אני בטוחה שתמצאי פה פתרונות יעילים, תשובות, נחמה וקיצורי דרך שימושיים ואם פיספסתי משהו אל תהססי לפנות אליי

ועוד משהו חשוב-

אני מדריכת הנקה אך אינני רופאה. המידע שתמצאי פה  מבוסס על ספרות וידע מקצועי, ניסיוני האישי, גופי ידע אינטרנטיים והמלצותי. לא אמליץ לך על משהו שלא הייתי ממליצה לעצמי, לא אכתוב משהו שאיני עומדת מאחוריו מבחינה מקצועית, אך בכל מה שנוגע לבריאות שלך ושל תינוקך פני לרופא/ה .

יש לך שאלה? הארה? הערה? מוזמנת ליצור קשר ואחזור אליך בהקדם