תקנון ומדיניות

תקנון ותנאי שימוש – "בשביל החלב"

התקנון מנוסח בלשון נקבה אך פונה לשני המינים.

כללי

אתר "בשביל החלב" הינו אתר מכירות ומידע לציבור הגולשות ברשת האינטרנט בישראל שכתובתו : bshvil.com  (להלן "האתר"). האתר פותח ומופעל ע"י "בשביל החלב", ח.פ. 039360680, פרטינו – כתובת למשלוח דואר : הורד 70 יד נתן .

לשירות ובכל פנייה בימים א-ה 9:00-16:00 לא כולל סופי שבוע וערבי חג ניתן לפנות טלפונית למספר: 052-5787072. ניתן גם לשלוח הודעת טקסט ויעשה מאמץ לחזור בהקדם האפשרי ובמקרים דחופים גם מחוץ לשעות הפעילות כפי שמתאפשר . בנוסף ניתן לפנות  בדואר אלקטרוני  לכתובת:  natalie@bshvil.com.

 • כל משתמשת כלשהי באתר, לשם רכישת מוצר המוצע באתר ו/או גלישה באתר לכל מטרה שהיא(להלן "המשתמשת" או "הרוכשת"), מצהירה כי הנה מודעת לתקנון האתר ולכללי ההשתתפות באתר ומקבלת אותם, וכי לא תהא לה ו/או למי מטעמה כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלת האתר ו/או מי מטעמה מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעלת האתר על פי תקנון ותנאי שימוש אלו. אם המשתמשת אינה מסכימה לתנאי כלשהו מתנאי תקנון זה, היא מתבקשת לא לעשות כל פעולה באתר. תקנון זה יהווה את הבסיס המשפטי לכל דיון משפטי ו/או לא משפטי שעלול להתקיים בין משתמשת לבין "בשביל החלב".
 • יש לקרוא בעיון את התקנון , כל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר.
 • החנות/האתר משמש/ת לרכישת מוצרים על ידי ציבור הגולשות באינטרנט בישראל ורשאיות לרכוש בה בנות 18 ומעלה , בעלות תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט בישראל ובעלות כתובת מגורים בישראל, אשר ברשותן כרטיס אשראי תקף בישראל. הרכישה באתר מותנית במסירת פרטים מזהים נכונים (שם, כתובת, טלפון, וכתובת דואר אלקטרוני תקפה ופעילה של המשתתפת). המשתתפת מצהירה בזאת כי ידוע לה שהגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על-פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז – 1977 ו/או על-פי כל דין. "בשביל החלב" תהיה רשאית לנקוט בצעדים משפטיים כנגד כל אדם שיגיש פרטים כוזבים. בנוסף, "בשביל החלב" תהיה רשאית לבטל כל פעולה שהתבצעה באמצעות האתר, במידה והמשתמשת הגישה פרטים כוזבים או חלקיים.
 • אלא אם צוין אחרת, האתר, וכל החומרים באתר, כולל טקסט, תמונות, איורים, עיצובים, אייקונים, תמונות, קטעי וידאו וחומרים אחרים, וזכויות יוצרים, סימני מסחר, עיצוב מסחרי ו / או קניין רוחני אחר בחומרים כגון (להלן, “התוכן”), הינו בבעלות, בשליטה או ברישיון "בשביל החלב" . האתר והתכנים מיועדים אך ורק לשימוש אישי ולא מסחרי. אין למשתמשת זכות, קניין או עניין בכל תוכן מכל הורדה או העתקה. אלא אם כן צוין אחרת, המשתמשת אינה רשאית להעתיק ,לפרסם, לשדר, להציג, לשנות, ליצור עבודות נגזרות, למכור או לנצל בכל דרך כל התוכן של האתר.
 • התוכן באתר זה אינו מהווה ייעוץ רפואי. בסוגיות רפואיות כדאי להתייעץ עם הרופא שלך. "בשביל החלב" אינה אחראית לבעיות רפואיות או בריאותיות שעלולים להיגרם כתוצאה מעיסוק בכל פעילות שתוארה באתר זה, או מכל מידע שהתקבל מאתר זה.
  •  
 פרטיות
 • כל הפרטים האישיים שימסרו בעת ביצוע פעולה באתר יישמרו במאגר המידע של "בשביל החלב", למעט פרטי כרטיסי האשראי ומספרי תעודות זהות אשר אינם נשמרים במאגר המידע של "בשביל החלב" בכל מקרה. "בשביל החלב" לא תעביר את הפרטים האישיים של המשתמשת לאף גורם (זולת חברה אשראי), וזאת רק על מנת להשלים את פעולות הרכישה שבוצעה באתר. למרות שעל-פי חוק אין חובה למסור לחברה פרטים אישיים, החברה לא תוכל לטפל בהזמנות אם לא תקבל פרטים אישיים אלו.
 • האתר מתחייב לכבד ולשמור על סודיות ופרטיות המשתמשת ולא להעביר פרטים שלה לאף גורם אחר, אלא אם מתחייב עפ"י חוק או לשם ביצוע התשלום, וזאת רק על מנת להשלים את פעולות הרכישה שבוצעה באתר.
 •  לצורך ביצוע רכישה באתר ,המשתמשת מתבקשת להזין פרטים אלו : שם פרטי, שם משפחה, שם חברה, טלפון, כתובת, דואר אלקטרוני ופרטי תשלום)
 • אבטחת האתר והתשלום לאתר אבטחת SSL להגנה על פרטי המשתמשות והתשלום. סליקת האשראי נעשית על ידי חברת "קארדקום" אשר משקיעה מאמצים מתמידים באבטחה ברמה הגבוהה ביותר.  תשלום באמצעות "קארדקום" נעשה בעמוד סליקה מאובטח SSL ברמה גבוהה ביותר, המידע אודות הפעולה מוצפן בהתאם להנחיות תקן PCI הבינלאומי כך שהשרת מאובטח והמידע האישי בעת הרכישה מוגן .

 • אתר החברה משתמש ב”עוגיות” (Cookies) לצורך תפעולם השוטף והתקין, ובכלל זה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, לאימות פרטים, כדי להתאים את האתר להעדפותיך האישיות ולצורכי אבטחת מידע.

  דפדפנים מודרניים כוללים אפשרות להימנע מקבלת אם אינך יודעת כיצד לעשות זאת, בדקי בקובץ העזרה של הדפדפן בו הנך משתמשת.

 • "בשביל בחלב" תהא רשאית לשלוח אל המשתתפת אשר ביצעה רכישה באתר חומר שיווקי בדואר אלקטרוני בדבר מבצעים והטבות, חידושים לגבי מוצרים בפרט וחידושים באתר בכלל. אם המשתתפת אינה מעוניינת בכך, היא יכולה לציין זאת במקום המיועד לכך בדואר אלקטרוני בכל פנייה שתקבל מ"בשביל החלב" .

מכירה ותשלום
 • חיוב התשלום עבור מוצר יתבצע באמצעות כרטיס האשראי שאת פרטיו מוסרת המשתמשת במחיר הנקוב בדף המוצר בעת ההזמנה, בתוספת הוצאות המשלוח, והכל כמפורט בסמוך לכל מוצר ו/או בדף המוצר ו/או בעגלת הקניות ו/או בקופה.
 • "בשביל החלב" תספק רק מוצרים אשר התמורה בגינם שולמה במלואה באמצעות כרטיס האשראי של המשתמשת ולכתובת אשר ציינה.
 • אם יחול שיבוש ו/או טעות בתיאור המוצר, מחירו או כל פרט אחר, תהיה החברה רשאית לבטל את הזמנת והמזמינה לא תחויב בכל תשלום בגין ההזמנה שבוטלה.
 • ניתן לחלק את התשלום עד 3 תשלומים שווים. לכל תשלום תתווסף עמלת קרדיט על חשבון הלקוחה, בסך 0.6% על כל תשלום בתוספת מע"מ.
 • "בשביל החלב" תהיה רשאית לשנות את דמי הטיפול והמשלוח מעת לעת. המחיר התקף ביחס להזמנה שביצעה המשתמשת הוא המחיר המפורסם באתר בעת שהושלם תהליך ההזמנה.
אספקה ומשלוחים
 • המשלוחים יעשו בימי עסקים, ימים א'-ה', למעט ימי שישי, ערבי חגים ומועדים, שבת וימי חגים ומועדים. החברה פועלת על מנת להבטיח טיפול מהיר בהזמנות ובמשלוחים.
 • במועד מילוי פרטי ההזמנה המשתמשת תבחר באפשרות משלוח רכישתה במשלוח עד הבית או לנקודות איסוף בפריסה ארצית על ידי חברת שליחויות. הרוכשת יכולה לבחור את דרך המשלוח הנוחה לה. זמן האספקה יקבע בהתאם לבחירתה של הרוכשת מתוך אפשרויות אלו.
 • ישנה אפשרות לאיסוף עצמי מכתובתנו, הורד 70 במושב יד נתן וזאת בתיאום טלפוני מראש בלבד.
 • אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור הרוכשת פרטי זיהוי שגויים, לא יהיה ניתן להבטיח שהמוצרים יגיעו אליה. "בשביל החלב" לא תהא אחראית לכל עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שייגרמו כתוצאה מפרטים שגויים ו/או לא מדויקים ומלאים שמסרה הרוכשת . במקרה שהמוצרים יוחזרו ל"בשביל החלב", עקב פרטים מוטעים שנמסרו בעת ביצוע ההזמנה, תחויב המזמינה בתשלום עבור דמי משלוח וטיפול.
 • במקרים חריגים למשל יישובים מרוחקים או יישובים שאינם באזור השרות של חברת השליחויות, יבוצעו המשלוחים באמצעות דואר ישראל. מוצרים שיסופקו באמצעות דואר ישראל יישלחו בכפוף לזמן האספקה בדואר ישראל ובכפוף לטיב ולתנאי השירות המקובלים בדואר ישראל. יודגש בזאת, כי זמני האספקה של מוצרים שאינם מסופקים באמצעות חברת המשלוחים אינם ניתנים לבקרה מלאה על-ידי "בשביל החלב" .
 • הרוכשת לא תוכל לדרוש פיצוי במקרה של עיכוב בהגעת המוצר מסיבה שתלויה בדואר ישראל או בחברת המשלוחים. "בשביל החלב" תפעל לזרז ולאתר את המוצר עבור הרוכשת במידה והמשלוח נעשה על ידי חברת המשלוחים. החברה אינה אחראית לכל מחדל של חברת השליחים לרבות איחור במועד המסירה.
 • אספקת המוצרים באמצעות שליחים תתבצע בהתאם לתנאי האספקה של חברת המשלוחים עימה עובדת "בשביל החלב". במידה ואין ביכולתה של חברת המשלוחים לבצע את המשלוח עד לכתובת למשלוח מכל סיבה שהיא, לרבות בשל תנאי מזג אוויר ו/או מצב בטחוני העלול לסכן את חיי המשלחים, יובהר העניין לרוכשת על-ידי "בשביל בחלב" ויימצא פתרון חליפי המקובל על שני הצדדים. יובהר בזאת, כי בכל הנוגע לביטול משלוח בשל התנאים שצוינו לעיל, תהיה "בשביל החלב" הפוסקת הבלעדית.
 • "בשביל החלב" לא תישא באחריות לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתם, כדוגמת שביתות או השבתות, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים ו/או מערכות תקשורת, תקלות בשירות הדואר האלקטרוני, פעולות איבה ו/או כוח עליון (מלחמה, רעידת אדמה, מזג אוויר וכיו"ב), אירועים שייפגעו בהשלמת תהליך הרכישה ו/או בקיום מועדי האספקה. במקרים אלה רשאית "בשביל החלב" להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה, ולבטל את חיובה של הרוכשת.
 • "בשביל החלב" לא אחראית לכל עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שייגרמו כתוצאה מפרטים שגויים ו/או לא מדויקים ומלאים שמסרה הרוכשת או לאי אסיפת החבילה על ידי הלקוחה. במקרה שהמוצרים יוחזרו לחברה עקב פרטים מוטעים שנמסרו בעת ביצוע ההזמנה או פספוס מועד מסירה מתוכנן על ידי שליח או איחור באיסוף החבילה מנקודת האיסוף תחויב הלקוחה בתשלום עבור דמי משלוח וטיפול במשלוח בשנית.
ביטול רכישה / החלפת מוצר
 • בהתאם להוראת חוק הגנת הצרכן ולהגבלת החלפת מוצרי הלבשה תחתונה ניתן להחליף או להחזיר כל רכישה שבוצעה באתר פרט לרפידות הנקה, תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר, בכפוף לכך שהמוצר  באריזתו המקורית, ללא פגם ו/או בלאי ושלא נעשה בו שימוש.
 • החזר כספי יינתן על עלות המוצרים אך לא עבור דמי המשלוח. גם במידה והמוצר נשלח לרוכשת אך טרם הגיע אליה, תחויב הרוכשת בדמי משלוח לפי הכתוב בסעיף 14(ה) בחוק הגנת הצרכן:" לרבות הוצאות או התחייבות בשל משלוח, אריזה או כל הוצאה או התחייבות אחרת שלטענת העוסק הוצאו על-ידו או שהוא התחייב בהן בשל ההתקשרות בעסקה או בחוזה או בשל ביטולה".
 • רוכשת המעוניינת בביטול רכישה תקבל זיכוי מלא למעט דמי המשלוח באמצעי התשלום בו ביצעה את הרכישה. במקרה שהביטול נעשה מפני שהרוכשת התחרטה והחליטה כי ברצונה לבטל את העסקה, ינוכו  מההחזר דמי ביטול בסך 5% מהעסקה.
 • רוכשת המעוניינת בהחלפת מוצר תזוכה או תחויב בהפרש שבין המחיר ששילמה עבור המוצר שהחזירה לבין המחיר של המוצר החלופי.
 • "בשביל החלב" תשא בעלות המשלוח עבור ההחלפה או ההחזרה, זאת כחלק ממתן שרות ברמה הגבוהה ביותר. החזרות והחלפה ראשונה ינתנו לרוכשות חינם, ללא תשלום מצידן. הפריט אותו מבקשת הרוכשת להחליף או להחזיר יאסף ממנה על ידי שליח, בתאום מראש. אם למרות התיאום החבילה לא מוכנה לאיסוף – "בשביל החלב" תתאם מחדש את ההחזרה והרוכשת תחויב בתשלום של 25 ₪. אם הפריט החלופי שקיבלה הרוכשת אינו לשביעות רצונה ותרצה לבצע החלפה נוספת, הרוכשת תישא בתשלום של 25 ₪ עבור המשלוח הנוסף, ככל שידרשו משלוחים נוספים.
 • במידה והמוצרים שנשלחו הינם פגומים, הרוכשת תיצור קשר ותיידע את "בשביל החלב" בהקדם. הרוכשת תוכל לבחור האם ברצונה להחליף את המוצר הפגום במוצר תקין או לקבל החזר כספי על המוצר. מוצר תקין ישלח אל הרוכשת ו"בשביל בחלב" תישא בהוצאות המשלוח. לחילופין ביטול החיוב עבור המוצר הפגום יעשה באמצעי התשלום בו בוצעה הרכישה, לא כולל התשלום עבור דמי משלוח. מבלי לגרוע מהאמור, הקביעה באם המוצר היה פגום תהא על-פי שיקול דעתה הבלעדי של "בשביל החלב" וביטול חיוב ו/או החזר כספי כאמור ייעשה רק לאחר שזו קבעה כי המוצר פגום.אחריות
 • כל המוצרים המוצעים למכירה באתר הינם חדשים ותקינים אלא אם צוין אחרת במפורש.
 • "בשביל החלב" מוכרת את המוצרים בשם היצרנים. האחריות המלאה והבלעדית בכל הנוגע למוצרים, לאיכותם, לטיבם ולעמידותם חלה על היצרנים.
 • לעיתים יתכנו הפרשי גוונים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין הגוונים המדויקים של המוצרים כפי שיסופקו בפועל. המוצרים באתר מוצגים בתום לב.
 • אם רוכשת סבורה כי קיבלה מוצר פגום, עליה לפנות ל"בשביל החלב" שכן היא זכאית להחליפו או להחזירו או ולקבל את כספה בחזרה, כמפורט בתקנון זה ובהתאם להוראות הדין.
 • בשום נסיבות לא תחול על "בשביל החלב" אחריות כלשהי בגין נזק ישיר, עקיף, דמי נזיקין עונשיים, נזק מקרי, מיוחד או תוצאתי, ו/או כל נזק אחר מכל סוג ומין, לרבות, ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, דמי נזיקין בגין אובדן השימוש, אובדן נתונים או אובדן רווחים, הנובעים או קשורים בכל דרך שהיא בשימוש או בביצועי האתר, בגין עיכוב בשימוש או באי יכולת להשתמש באתר, באספקתם או באי אספקתם של מוצרים או שירותים, או בכל מידע, תוכנה, מוצר, שירות וגרפיקה נלווית שהושגו באמצעות האתר, ו/או הנובעים בכל דרך אחרת מן השימוש באתר. אם משתמשת אינה שבעת רצון מחלק כלשהו של האתר או מאחד מתנאי תקנון זה, היא מוזמנת ליצור קשר עם "בשביל בחלב" וזו תבחן את הפנייה.
דין ושיפוט

הדין החל על הזמנות הרוכשת ועל תקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית לכל עניין ומחלוקת, נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוז אשקלון.