הי !

אני נטלי, אמא של כרמי (4) ותמרי (שנה).

לפני שהכרמיון נולד תכננתי ומאוד רציתי להניק, לצערי זה פשוט לא עבד (תוכלי לקרוא כאן את הסיפור שלנו) החלטתי לא לוותר על החלב שלי והפכתי לשואבת בלעדית במשרה מלאה למשך שנה וחצי.(כן!)

בהתחלה באמת לא היה לי מושג מה לעשות, בטח שלא איך לעשות את זה יעיל וקל יותר. חרשתי את האינטרנט חריש עמוק, חיפשתי מידע, למדתי מניסוי וטעייה והשתכללתי עם השאיבות למצב שאני עושה הכל ושואבת בכל מקום, אפילו בהופעת רוק בפארק הירקון.

מצאתי את עצמי מדברת יותר על שאיבת חלב אם, משתפת טיפים איך אני עומדת בזה, איך הגברתי את כמויות החלב שלי עם הזמן, איך אני מסתדרת מחוץ לבית ועוד ועוד. 

הרגשתי ממש טוב  שאני יכולה לעזור לאמהות אחרות.

פתחתי בלוג עם כל המידע שחסר לי בתחילת הדרך, כדי לחסוך מאחרות את התסכול והייאוש של תחילת ההתמודדות עם שאיבה בלעדית.

עם הזמן התפתחה אצלי “שגעת” לחלב אם ומצאתי את הייעוד שלי בחיים – לעזור לאמהות להניק, ישירות מהשד או בתיווך משאבה ובקבוק. לקחתי את האהבה הזו צעד קדימה ואני מדריכת הנקה מוסמכת ויבואנית של חזיות גאוניות להנקה ולשאיבה בידיים חופשיות.

בזכות הלידה של תמרי חוויתי  תיקון מדהים בהנקה ואני זוכה להניק אותה הנקה מלאה ובלעדית.

אז אני כאן בשביל החלב, בהנקה או בשאיבה (או שניהם!) כדי שכל אמא שרוצה להניק תוכל לעשות את זה בקלות, בהנאה ובלי תסכולים מיותרים שאני חוויתי בתחילת הדרך.

 

בחנות שלי תמצאי חזיות הנקה שהן גם חזיות שאיבה בידיים חופשיות, בייבוא בלעדי, שמאפשרות לך לעשות הכל בחזיה אחת.

בבלוג תמצאי המון מידע מקצועי בנשואי שאיבת חלב והנקה.

אני בטוחה שתמצאי פה פתרונות יעילים, תשובות, נחמה וקיצורי דרך שימושיים ואם פיספסתי משהו אל תהססי לפנות אליי

ועוד משהו חשוב-

אני מדריכת הנקה אך אינני רופאה. המידע שתמצאי פה  מבוסס על ספרות וידע מקצועי, ניסיוני האישי, גופי ידע אינטרנטיים והמלצותי. לא אמליץ לך על משהו שלא הייתי ממליצה לעצמי, לא אכתוב משהו שאיני עומדת מאחוריו מבחינה מקצועית, אך בכל מה שנוגע לבריאות שלך ושל תינוקך פני לרופא .

יש לך שאלה? הארה? הערה? מוזמנת ליצור קשר ואחזור אליך בהקדם

 

דילוג לתוכן